Sportovní poháry pro motivaci

Jaká si myslíte, že je nejlepší motivace pro sportovce? Když já jsem sportoval, tak ještě zdaleka nebyly takové finanční odměny pro sportovce, jako je tomu dnes. Museli jsme se tedy smířit s tím, že pro nás byly nejlepší motivací sportovní poháry, které jsme dostávali, pokud jsme se nějak slušně umístili. Je jasné, že člověk by chtěl být placený za to, co ho opravdu baví, ale já jsem si nikdy na nic nestěžoval a byl jsem opravdu nesmírně vděčný vždy, když jsem mohl převzít zas další trofej pro vítěze. Sportovní poháry mě opravdu činily šťastným a já jsem na ně byl i náležitě pyšný.

Sportovní poháry dnes

V dnešní době si myslím, že sportovní poháry nejsou zdaleka tak důležité jak jsme je brali my. Jelikož dnes každý kouká jen na peníze, tak si myslím, že sportovní poháry jsou pro mnoho sportovců nepodstatná věc a stačí, když dostanou šek na nějakou tučnou sumu peněz. Možná by si dnešní sportovci měli více vážit tradic a radovat se ze stejných věcí jako jsme to dělali my.

Hrdost a sportovní poháry

Sportovní poháry jsou radost a každý by na ně měl být opravdu velice pyšný. Doufám, že tento článek pár lidem otevře oči a naučí sportovce si vážit důležitých věcí.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry