Krásné poháry

Tento článek by vám měl představit poháry a jejich nenapodobitelnou a nezastupitelnou roli v každé sportovní akci, závodu či turnaji. Sportovní poháry jsou trofeje a jsou promárně určeny pro vítěze nějaké sportovní akce. Asi každý člověk na světě zná nějký slavný a známí turnaj, kde jsou jako hladní cenou, mimo finanční odměny, vítězné poháry. Pokud tedy máte rádi aespoň trošku sport, pak je tento článek jako předurčený právě pro vás.

Sportovní poháry nejen slavné

V dnešní době, jak i klesají ceny, za které se dají poháry nakoupit, tak i velice rapidně stoupá zájem lidí o tento druh odměny pro všechny sportovce. Jelikož jsou poháry velice dostupné, tak si je mohou dovolit nakoupit pro své sportovní akce doslova všicni pořadatelé a to i ti, kteří pořádají nějaké malé vesnické turnaje jen tak pro zábavu. Dnes se dají poháry nakoupit za několik málo desítek korun.

Nejslavnější sportovní poháry

Ale poháry jsou především známé po celém světě, jako trofeje pro vítěze opravdu velikých a významných sportovních akcí. Když jen tak sáhnu do paměti, tak si vzpomenu hned na poháry jak je například Davisův pohár, Stanley Cup, Lombardi trophy, Zlatá Niké a mnoho dalších. Poháry zná každé malé dítě a každý malý sportovec sní o tom, že jednoho dne si na poháry udělá doma místo na poličce.

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry