Moc ráda získávám poháry

Tak jako každý zapálený sportovec, tak i já jsem vždy nadšená, když se mi podaří získat nějaké poháry. Vždycky jsem nadšená, když se vrátím ze závodů a nějaké trofeje si přivezu. Jsou pro mě především skvělou motivací. Pak se mi mnohem lépe trénuje. Někdy se samozřejmě stane, že závod nedokončím a nebo jsem mezi posledními. I to ke sportu patří a já se za to vůbec nestydím. Kdybych pořád jen vyhrávala, tak by mě to pak moc nebavilo. Jsem samozřejmě moc ráda, když si mi nějaké poháry podaří získat, ale není to pro mě prioritní.

Kde své poháry skladuji?

Zatím mám všechny své https://www.pohary.com/ uložené na velké polici ve své pracovně. Každý den je mám na očích a pokaždé si vzpomenu, jak skvělý pocot to je, když člověk stojí na stupních vítězů. Ten pocit se snad ani nedá popsat. To zná jen ten, kdo to zažije. Jak už jsem se zde jednou zmínila, tak získané poháry mě především motivují k lepším výkonům.

Ve sportu nejsou jen poháry

Je všem asi jasné, že sportovci nezískávají jen poháry. Získávají také medaile či věnce. Je to různé a je vlastně úplně jedno, co získáte. Důležité je hlavně to, aby Vás daný sport bavil. Já jsem se díky sportu seznámila z celou řadou velice zajímavých lidí. Poznala jsem také mnoho nových přátel, které také získávají poháry.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry