Poháry a motivace

Sportovní poháry jsou podle mého názoru tou nejlepší motivací k dosažení těch nejlepších výkonů a překonávání sama sebe. I pro mne když jsem sportoval byly vítězné poháry tím, co mě dosti táhlo při tréninkách opravdu překonat své schopnosti. Tyto trofeje jsou velice rozšířenou pomůckou po celém světě a některé poháry zná snad úplně každý člověk, který se alespoň maličko zajímá o sport. Jako příklad mohu uvést například salátovou mísu pro vítěze Davis Cupu, vítěz kanadskoamerické NHL zas vyhraje pohár s názvem Stenly Cup.

Sportovní poháry

nejsou ale zdaleka určeny jen pro profesionální sportovce a tak se v poslední době stále více můžeme setkat i při soutěžích a turnajích vesnického charakteru. Zas uvedu nějaké příklady. Závody v hasičském sportu se už bez poháru pro vítěze snad ani nemohou konat a ani malé regionální turnaje v sálové kopané či bowlingu se taktéž neobejdou bez motivační pomůcky s označením sportovní poháry.

Poháry a jejich dostupnost

V poslední době se stále více rozmáhají poháry i do pracovních akcí, kdy zaměstnavatelé chtějí motivovat zaměstnance, ztmelit kolektiv a tím zvednout pracovní morálku a výkony. Sportovní poháry jsou tak určeny pro všechny lidi, kteří něco dokážou.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry