Poháry

Když jsem byl ještě malý kluk, tak jsem miloval sportovní poháry. Hodiny a hodiny jsem seděl u televize a doslova hltal ty okamžiky, když nějaký tým zvítězil a po zásluze mohl převzít poháry pro vítěze. Nikdy mě tedy nezajímaly nejaké seriály, akční filmy a podobné, já sledoval jen sport. Bylo v podstatě jedno jaký sport to byl. Dokonce i takové krasobruslení a nebo parkur mě bavil. Bylo to asi proto, že i za tyto sporty se předávají krásné a tématické sportovní poháry.

Já, sport a poháry

Jak jsem tak vysedával u televize a sledoval poháry a nemohl jsem se jich nabažit, tak mi v hlavě blaskla myšlenky, proč sedím u televize na poháry se jen koukám, když mohu začít sportovat a nějaké poháry vyhrát a tím je vlastnit. Tato moje myšlenka byla stále více hlasitá až jsem se jednoho dnes zvedl a přišel za rodiči a poprosil je, aby mě přihlásili na nějaký sport. Jenže na jaký. Byl jsem totiž už už od mládí dosti nešikovný a pohybově nenadaný a tak bylo těžké najít nějaký sport v kterém bych dominoval natolik, abych ukořistil nějaké poháry.

Minigolf a moje první poháry

Asi mi nebudete věřit, ale opravdu jsem našel ten pravý sport pro mě. Byl to minigolf. V tom jsem vynikal a už jen pro to, že v něv v kategorii dětí nebyla příliš silná konkurence a tak se mi i podařilo v tomto sportovním odvětví ukořistit sportovní poháry, které jsem si doma následně vystavil.

Poháry a další články...

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry