Moje nejmilejší sportovní poháry

Můj tatínek, který celý život velice intenzivně sportoval a který sport doslova miloval, tak tedy nebylo žádné překvapení, když ze mě chtěl mít také velikého sportovce a to už v době, když jsem byl ještě dosti útlého věku. On doma měl na poličce sportovní poháry, které vyhrál a já jako malý kluk tyto poháry velice obdivoval a opravdu jsem jednoho dne chtěl mít stejnou sbírku pohárů jako můj vzor, jako můj otec.

Moje první poháry

Jako první sport, na který mě můj tatínek přihlásil, byl tenis. Poté jsem byl zapsán na plavání a později i na cyklistiku. Ovšem abych získal první poháry, tak jsem skutečně musel hodně moc trénovat a jak to tak ve sportu bývá, že pořádná dřina přináší i zasloužené ovoce a to byly v mém případě vyhrané poháry.

Vitrína plná trofejí, kterými jsou poháry

Bylo mi asi patnáct let, když už bylo jasné, že mého tatínka s vítěznými trofejemi strčím skutečně do kapsy. Už jsem totiž měl poháry ze všech sportů, které jsem provozoval a dokonce i jejich počet se neustále zvyšoval a tak jsem musel poprosit otce, aby mi doma vybudoval nějakou vitrínku na moje poháry.

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry