Sportovní poháry a já

Jsme už od útlého dětství veliký sportovec a je v podstatě jedno jaký sport dělám, protože se mi daří takřka ve všem. Až jsem občas měl problém, protože mi moji vrstevníci dosti záviděli moje úspěchy a i sportovní poháry, které jsem za ony úspěchy vyhrával. Mám tak doma poháry ze squashe, fotbalu, stolního tenisu, hokeje a v neposlední řadě i z klasického tenisu.

Moje první poháry

Svoje naprosto první poháry jsem vyhrál, když mi bylo asi šest let a bylo to tehdy, když jsme vyhráli turnaj v kopané. Je pochopitelné, že jsem byl opravdu velice nadšen a dokonce jsem si o sobě myslel, že ze mě může být profesionální fotbalista a hrát například za Real Madrid nebo za Bayern Mnichov. Ono by to zajisté šlo, jen by člověk nesměl zlenivět a věnovat se naplno tréninku. Ono bez dřiny poháry sami nepřijdou.

Moje poslední poháry

A moje naprosto poslední poháry pro vítěze jsem vyhrál nedávno a to tehdy, když jsem zvítězil v turnaji v šipkách a bowlingu. I přes svůj pokročilý věk jsem stále vášnivý sportovec a z každých nových pohárů se raduji jako malé dítě.

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry