Sportovní poháry pro vítěze

Každý sportovec rád získává různé trofeje a vítězné poháry, které si pak doma vystaví na poličku. Je to takový malý symbol úspěchu. Já osobně moc nesportuji, ale můj syn je můj pravý opak a už několik let se věnuje bojovému umění. Na každé závody ho osobně vozím a pomáhám mu ve všem, co je potřeba. Každý jeho zápas prožívám, jako kdyby jsem tam místo něho bojoval já. Z většiny zápasů si odváží cenné sportovní poháry, které má doma vystavené ve svém pokoji. Jsem rád, že je můj syn do sportu takhle zapálený.

Poháry

Pokaždé když si z turnajů odváží vítězné poháry, tak je doslova nadšen a je to pro něho obrovská motivace do budoucích zápasů. Vždycky se snaží hodně trénovat a připravovat se na další turnaje a tajně doufá ve vítězství, protože každý sportovec chce být úspěšný.

Úspěch symbolizuje poháry

Syn bude mít zanedlouho narozeniny a já mu chystám překvapení a podobě několika poliček na které si bude moci vystavit své cenné poháry. Teď záleží jen na něm, zda ji zaplní svými vítěznými trofejemi. Zaleží jen na jeho píli a odhodlání.

Nejlepší poháry a další články...

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry