Třeba budu prodávat také poháry

Blíží se letní prázdniny a já ještě nemám sehnanou vůbec žádnou brigádu. Měl jsem hodně práce se školou a tak jsem na nějakou brigádu neměl ani pomyšlení. Nyní už mám všechny zkoušky za sebou a můžu tak začít řešit, co budu dělat o letních prázdninách. Až teď jsem se začal po něčem poohlížet. Všimnul jsem si, že v našem městě shání někoho do obchodu s poháry. Nyní přemýšlím, že bych toto místo vzal. Už minulý rok jsem měl podobnou brigádu, která mě docela bavila.

Prodávat poháry není nic náročného

Byl bych rád, kdybych poháry prodával, protože na této práci není vůbec nic těžkého. Nechci chodit do nějaké továrny, protože tato práce by mě asi moc nebavila. Mnohem raději komunikuji s lidmi a tak si myslím, že by pro mě byla práce v obchodě ideální. Mám i nějakou praxi a tak doufám, že to majitel obchodu vezme v potaz. Věřím, že bych poháry zvládnul prodávat.

Zajdu se do obchodu s poháry zeptat

Zatím jsem se v obchodu s poháry ptát nebyl. Chystám se tam a doufám, že zde bude tato pracovní pozice ještě volná. Pokud ne, tak vůbec nevím, co si počnu. Možná jsem měl vše začít řešit trochu dříve. Zajdu se tam zeptat a uvidím, jak to dopadne. Třeba budu mít štěstí a toto místo se mi podaří získat. Moc bych si přál pracovat v obchodě s poháry.

 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2024 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry