Vítězné poháry jen pro ty nejlepší sportovce

Před časem jsem sháněl nějaké sportovní poháry na takový menší florbalový turnaj, který se konal v našem malém městě. Mělo se zde utkat několik týmů. Všechny týmy byly složené z kamarádů a známých. Všechny věkové kategorie byly vítané. Byl to takový kamarádský turnaj. Chtěl jsem, aby si vítězové odvezli na památku poháry za první tři místa.

Moje poháry

Jelikož jsem nikdy žádné sportovní poháry nekupoval, tak jsem ani nevěděl, kde je mám shánět. Jeden kamarád, který mi pomáhal florbalový turnaj připravovat mi doporučil jedny internetové stránky, kde tyto sportovní poháry prodávali. Když jsem si tuto prodejnu na internetu vyhledal, tak mě překvapilo, kolik zde nabízeli pohárů. Ani jsem nevěděl, že tolik různých druhů existuje. Já jsem potřeboval pouze tři kusy za první tři místa. Turnaj bude mít šest soutěžních týmů, které se mezi sebou poperou o vítězství.

Soutěže a poháry

Po dlouhém váhání jsem zakoupil tři poháry ze základní řady, kterou obchod nabízel. Nechtěl jsem kupovat něco zbytečně drahého, protože se nejedná o žádný profesionální turnaj. Akorát na vítězný pohár jsem nechal udělat emblém. Doufám, že se vítězům tyto poháry budou líbit a že si tento turnaj společně užijeme.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry