Získané poháry jsou pro mě obrovskou motivací

Již od dětství se aktivně věnuji bojovému umění. Nejsem žádný profesionál, ale nějaké poháry jsem již získal. Tyto cenné trofeje jsou pro mě hnacím motorem. Vždycky, když se mi nějaká trofej podaří získat, tak jsem strašně moc motivovaný k dalším tréninkům, které jsou celkem dost náročné. Každé ráno chodím běhat a každý den kromě víkendů trávím v tělocvičně. Jsem členem jednoho sportovního týmu v našem městě. Tréninky i závody mě moc baví a když získám nějaké poháry, tak mám obrovskou radost.

Máte také nějaké poháry?

Pokud ano, tak kolik jich je? Já jich mám asi deset, což není až tak špatné. Samozřejmě ne vždy se mi podaří poháry  získat. Hodně je to také samozřejmě o štěstí. Konkurence je v tomto směru hodně velká. Na závodech však panuje přátelská atmosféra. Nikdo není takový, že by třeba soupeře schválně provokoval. Úspěchy si navzájem přejeme.

Kde mám poháry vystavené?

Jsem na všechny získané poháry moc hrdý a tak je mám vystavené v obývacím pokoji. Nechal jsem si na ně vyrobit speciální prosklenou skříňku. Všechny je tam mám vystavené a ještě nějaké volné místo tam zbývá. To se mi bude určitě v budoucnu hodit. Plánuji, že se tomuto sportu budu věnovat i nadále. Snad to půjde a já se třeba nezraním.

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry