Manželka chce vyházet všechny moje poháry

Manželka se rozhodla, že v celém domě provede velký úklid. Sdělila mi, že by bylo dobré, kdyby z domu zmizely všechny mé poháry. Prvně jsem si myslel, že si ze mě dělá jen legraci, ale ona to myslela naprosto vážně. Pro mě tyto trofeje straně moc znamenají a určitě nemám v plánu je vyhodit. Jsou pro mne krásnou vzpomínkou na mé sportovní úspěchy z mládí. Když jsem byl mladší, tak jsem se věnoval atletice. Účastnil jsem se různých závodů a z některých jsem si přivezl poháry.

Všechny poháry jsou z mého mládí

Nyní už jsem v důchodu. Poslední poháry jsem získal, když mi bylo něco kolem dvaceti let. Pak jsem měl nějaké zdravotní problémy a musel jsem se sportem skončit. Teď už sportuji pouze rekreačně. Manželka říká, že na tyto trofeje jen sedá prach a že se do domu vůbec nehodí. To je mi však jedno. Všechny poháry chci mít tam, kde jsou nyní a nehodlám na tom vůbec nic měnit.

Kde mám poháry uložené?

V hale máme velkou polici, kde mám všechny poháry vystavené. Myslím si, že tam ničemu nepřekáží. Moc jich není a na polici je ještě dost místa i na jiné věci. Rozhodně je odsud sundávat nebudu, protože se mi tam moc líbí. Doufám, že je manželka nevyhodí. To by mě opravdu hodně naštvala. Chci nechat poháry na svém místě.

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry