Za co jsem získal sportovní poháry?

Ve své kanceláři mám vystavené cenné poháry a rád je neustále oprašuji. Dříve jsem je měl vystavené doma, ale manželce se moc nelíbili a tak jsem je odvezl do kanceláře. Když jsem je začal sbírat, tak jsem jich měl pomálu, ale časem se má sbírka začala rozšiřovat a doma na ně nebylo dost místa. Doma mám pouze dva vítězné poháry a to proto že se líbí mé ženě. Jsou uloženy v obývacím pokoji v prosklené vitríně a slouží tak jako zajímavá dekorace. Všechny své trofeje jsem získal na různých sportovních soutěžích, kterých se často a rád účastním. Jedná se především o amatérská klání, ale mě to nevadí. Nejsem žádný vrcholový sportovec. Sportuji pro radost a získané sportovní poháry jsou pro mě krásnou vzpomínkou.

V jakém sportovním odvětví jsem získal cenné poháry?

Miluji veškeré druhy sportů, ale osobně se věnuji atletice. Rád běhám a skáču do dálky. Tyto dvě disciplíny patří mezi mé oblíbené a bývám v nich i celkem úspěšný. Zhruba jednou za měsíc se účastním amatérských závodů. Na nich se setkám se svými protivníky, kteří jsou zároveň mými kamarády. Navzájem se povzbuzujeme a celkově zde panuje dost přátelská atmosféra. Nikdy nejsem zklamaný z toho, když mě někdo porazí a já si žádné vítězné poháry domů nepřivezu. Jsem rád, že jsem zde našel spoustu přátel a jsem rád, že se na turnajích setkáme a pobavíme se.

Cenné poháry budu vždycky sbírat

Pevně věřím, že budu vítězné poháry sbírat i nadále. V pracovně se hezky vyjímají a já věřím, že zanedlouho se má sbírka ještě o něco rozšíří. Mám v plánu se zúčastnit spousty amatérských turnajů a věřím, že na některých z nich budu úspěšný.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry